ثبت نام

توجه به بهداشت كار در مسیر رشد تولید ضرورت دارد

اقوام-ایرانی-نقطه-قوت-ایران-اسلامی-هستند-۱۷۱-بی-بی-مریم

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» در سیزدهمین جشنواره ملّی تجلیل از کارآفرینان سلامت‌محور، خانه‌های بهداشت کارگری برتر و اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه‌شدگان، اظهار داشت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حوزه بهداشت و درمان در کشور با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است.
وی با اشاره به برنامه‌های دولت سیزدهم برای ارائه خدمات سلامت رایگان به مردم، گفت: دسترسی آسان و سریع مردم به امکانات بیمارستانی در دورترین مناطق کشور نیز تحقق یافته است.
مرتضوی تأکید کرد: توسعه اقتصادی از مهم‌ترین مطالبات مردم است و این امر با رشد تولید محقق می‌شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این‌که مقام معظم رهبری در دیدارهایشان با دولتمردان تأکیدات ویژه‌ای در ارتقای تولید دانش‌بنیان داشتند، گفت: ما در کشوری قرار داریم که بهشت معادن است و موقعیت استراتژیک ایران نیز می‌تواند سهم مهمی در ارتقای صادرات داشته باشد.
وی، لازمه تولید پویا و اشتغال‌آفرین را توجه به حوزه ایمنی و بهداشت در مجموعه‌های صنعتی عنوان کرد و افزود: با شروع به کار دولت مردمی، میزان خانه‌های بهداشت کارگری رشدی ۳۰۰ درصدی داشته است.
مرتضوی به اهمیت توجه به حوزه‌های بهداشت روانی جامعه کار و تولید اشاره کرد و گفت: این مهم نیز باید در برنامه‌ریزی‌ها مورد توجه قرار گیرد.

کانون سراسری انجمن های صنفی مسئولین حفاظت فنی،ایمنی و بهداشت کار کشور

کانون سراسری انجمن های صنفی مسئولین حفاظت فنی،ایمنی و بهداشت کار کشور | Iranian HSE NGO

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.